Eğitim
Bilgi ve iletişim güvenliğinin sağlanmasında bilgi, en az donanım ve yazılım kadar önemlidir. Verdiğimiz i-bekçi Bilgi İletişimi ve Güvenliği Eğitimi'nin amacı temel kavramları aktarabilmenin yanı sıra, sistem yöneticileri ve teknik personelinin, kurumsal güvenlik politikalarına uygun bir şekilde, kurumunun sahip olduğu i-bekçi sistemlerini en iyi biçimde yönetmesini sağlayacak teorik ve pratik bilgi ve beceriyi kazandırmaktır.

Katılımcılar, i-bekçi'nin işlevlerini ve bu işlevlerin nasıl hayata geçirileceğini öğrenirler. i-bekçi eğitimi, 4 günü kapsayan, katılımcılara, ağ iletişiminin temellerinden başlayarak, i-bekçi kullanımını, donanımından yazılımına her yönüyle anlatır. Bu eğitimi tamamlayan katılımcılar istediklerinde ileri düzey eğitim sınıflarına katılarak elde edecekleri detaylı bilgi iletişimi ve güvenliği bilgileri vasıtasıyla i-bekçi ile gelişmiş uygulamalar yapabilecekler.

Eğitimler, Z-Sistem'in merkez binasında verilmektedir. Eğitim sonunda, Z-Sistem tarafından her katılımcıya, bu eğitim sonunda edindikleri bilgi iletişimi ve güvenliği altyapısını ve yeterli bir i-bekçi yöneticisi olduklarını gösteren bir Katılım Belgesi verilir.

www.z-sistem.com