Ürün Haberleri

ibc-1000-kobi modellerinin üretimine başlandı
Kobilerin bilgi iletişimi ve güvenliği ihtiyacını karşılamak için tasarlanan ibc-1000-kobi modeli 3 eternet ve bir genişleme yuvasını
35 x 236 x 150mm (YxGxD) gibi küçük bir tasarımın içerisine sığdırarak, özel güvenlik ihtiyaçlarına etkili bir çözüm olacaktır.

Çift işlemci ile en yüksek performans
ibc-3000 serisi ile sunulan çift işlemci desteği sayesinde yoğun iletişimin olduğu ortamlarda daha yüksek performans elde edilmektedir. 64 bit mimarisinin getirdiği verimliliğin yanında yüksek kripto gücü ve başarım sağlanmaktadır.

64bit mimarili i-bekçi'lerin üretimine başlandı.
Günümüz veri iletim ve kapasite ihtiyaçlarını daha güçlü donanımlar ile karşılamak adına 64bit mimarisi üzerine kurulan yeni i-bekçi modelleri piyasaya sürüldü. 64bit i-bekçi'ler, yüksek işlem ve veri yolu hızı ile kripto kabiliyetleri sayesinde büyük ölçekli işletmelerin seçimi olmayı hedefliyor.

3. Nesil Yönetim Merkezi'nin Beta sürümü çıktı.
Tüm arayüzlerin tek bir Yönetim Merkezi'nde toplanması çalışması kapsamında 3. nesil Yönetim Merkezi'nin beta sürümleri yayınlandı. Bu seri ile gelişmiş uygulamaları kolay arayüzlerle yönetmeyi ve böylece zaman ve kullanım kolaylığı sağlamayı amaçlanıyor.

Daha kolay kullanım, daha çok ihtiyaca cevap verme ve yönetilebilirlik ilkeleri göz önüne alınarak, arayüzünden, işlevselliğine herşeyin değiştiği yeni Kural Üreteci (2.2 serisi) müşterilerimizle paylaşılmaya başlandı.Yeni Kural Üretecini bizle irtibata geçtikten sonra size ait kullanıcı alanından indirebilirsiniz.

Ses iletişiminde son aşama, son testler
i-bekçi'ye IP üzerinden ses taşıma işlevi kazandırmak adına yaptığımız çalışmalar meyvelerini vermeye başladı. Bizle beraber i-bekçi ürünlerini test eden bazı müşterilerimizde ilk denemeleri yaptık. Gelişmeleri, bu sayfalardan takip edebilirsiniz.

Alüminyum kasa
Yeni ürettiğimiz ve üreteceğimiz 19" i-bekçi kasalarında alüminyum malzeme kullanmaya karar verdik. Böylece daha sağlam, daha hafif, daha şık ve verimli soğutma sağlayan kasalar elde edeceğiz.

Yedekli güç kaynağına geçiş
2000-ct, 2000-lb ve 3000-gk modellerimizde yedekli güç kaynağı ile, çalışmakta olan güç kaynağında bir sorun oluşması durumunda diğeri yükü üstlenecektir ve i-bekçi uyarı sinyali verecektir.

Daha iyi soğutma için ızgara tipi ön panel kullanımına geçildi, fan dağılımı düzenlendi
i-bekçi ön panelleri ve iç fan dağılımı yeniden tasarlanarak, hava sirkülasyonu soğutma işlemi kolaylaştırıldı. i-bekçi'lerinde aşırı ısınma problemi olan müşterilerimizin ön panellerini ücretsiz değiştiriyoruz.