Destek
Güvenlik bir ürün değil, bir süreçtir. Varolan yapı sürekli gözlenmeli, zaman içinde oluşan istenmeyen durumlara karşı uygun önlemler alınmalıdır. Gelişen veya değişen tehditlere karşı, yazılımların güncellenmesi, yazılım hatalarına karşı ilgili yamaların yapılması, oluşabilecek donanım ve yazılım aksaklıklarının uygun sürede giderilmesi gereklidir. i-bekçi, kurulmasından sonra, iki yıl süre ile telefon, e-posta ve Internet üzerinden olmak üzere, bakım kapsamındadır.

i-bekçi müşterilerinin ve Çözüm Ortakları'nın en büyük avantajlarından biri, doğrudan Türkiye'de yerleşik bir üretici firmadan destek hizmetleri alabilmeleridir. Bu durum, donanımsal ve yazılımsal sorunların çok kısa sürede ve doğru olarak tespitini mümkün kılarken yine sorunlara çok daha kısa sürede, çok daha düşük maaliyetlerle, kesin çözüm getirilmesini sağlamaktadır. Özellikle yabancı bilgi iletişimi ve güvenliği ürünlerini tercih eden müşterilerin, donanımsal sorunlarında karşılaştıkları uzun bekleme süreleri, i-bekçi müşterileri için söz konusu değildir.

Bilgi iletişimi ve güvenliği hizmetlerinden faydalanan kurumların herhangi bir sorunla karşılaşmaları, çoğu zaman iş süreçlerinin yavaşlaması hatta tamamen durması anlamına gelir. Bu durum ayrıca kurumların önemli maddi kayba uğramalarına neden olabilir. Bunun bilincinde olarak müşterilerimizin ve çözüm ortaklarımızın, telefon, e-posta ve internet yoluyla gelen destek taleplerine, 7/24 cevap vermekteyiz. İhtiyaçlara göre yerinde veya uzaktan destek hizmetleri, saha tecrübesi bulunan deneyimli mühendislerimiz tarafından sağlanmaktadır.